Výrobky u kterých si sami určíte jejich finální podobu!

Unikátní Kusová výroba dle Vašich specifikací zvolených u produktu. Můžete tak, dle možností konkrétního produktu, zvolit například velikost, materiál, barvu, font a další vlastnosti. Cena je automaticky kalkulována a zohledňuje předvolené vlastnosti, které mají vliv na výslednou cenu. Stejně tak je automaticky přepočítávána sleva pro více kusů.

Přejete si osobní dárek pro konkrétní jméno? - Napište jej do vyhledávání a okamžitě uvidíte naší nabídku s tímto jménem!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu UniKus.cz

Nabídka produktů Unikus
RZ rámečky s vlastním potiskem
Kovové propisky se jménem
Imitace značky auta s vlastním potiskem
Placatky s vlastním textem
Kovové a dřevěné klíčenky a přívěsky
Plastové informační a orientační cedulky
Termosky se jménem

5. 4. 2024 - přidán mobilní stojánek s vlastním potiskem

Fotografie ze společné akce jako upomínka ve formě mobilního stojánku na stůl nabízíme pro kusové zpracování jako osobní dárek, tak pro sériové zpracování s ještě výhodnější množstevní slevou.

Předešlá aktualizace:
1. 9. 2023 - Kalendáře Aktualizace nabídky šablon kalendářů pro rok 2024
11. 1. 2023 - Grafitová tužka - klasická 17,8 cm a krátká 8,8 cm. S možností značení jménem či vlastním textem od 10 kusů (1 sada) a sériové značení od 100 kusů.
12. 12. 2022 - Vánoční ozdoby dřevěné vánoční ozdoby - 28 motivů
1. 9. 2021 - šablony kalendářů pro rok 2023  - k dispozici nástěnné kalendáře od 1 kusu, stolní týdenní a dvoutýdenní od 3 kusů. Od 20 kusů individuální zpracování s možností přidání loga, vlastních textů ...
31. 5. 2022 - Magnety s vlastním značením, které si vytvoříte v našem online editoru. 21. 4. 2022 - jmenovky na oděv s možností plnobarevného značení i výměnou jména.
10. 2. 2022 - Barevné termohrnky na horké či studené nápoje pro značení jménem nebo vlastním textem. K dispozici 3 velikosti 250 ml, 350 ml a 470 ml.
2. 2. 2022 - Kapesní nůž se jménem nebo vlastním textem ve dvou variantách. Malý v dárkové krabičce a velký v nylonovém pouzdře.
1. 12. 2021 - imitace značek s 3D efektem - Značky se jmény nebo vlastním textem jsou nově s grafickým 3D efektem, který dodává imitaci atraktivnější plastický vzhled.V nabídce stránek unikus.cz je výběr z produkce společnosti qp.cz, s.r.o. Nabízíme tak kusové značení osobních dárků s možností online objednávky a kalkulace ceny. Vtvořte originální osobní dárek pro ženu, muže i dítě. Produkty jsou nabízeny v různých formách s doplňky pro maximální uzpůsobení. Dle zvolených parametrů je okamžitě zobrazena cena produktu, stejně tak při uvedení více kusů zohledňuje množstevní slevu.

U výpisu produktů uvádíme základní cenu - nejčastěji při nákupu jednoho kus. Čím více kusů, tím nižší je cena za kus!

Tištěné produkty nabízejí také vlastní grafické zpracování v online editoru. Je tak možné doplnit vlastní logo, či obrázek bez nutnosti úhrady grafických prací. Pro firemní a vícekusové značení i tak doporučujeme využít produkčního zpracování a služeb našeho grafa. Bude tak zajištěna maximální kvalita zpracovaných podkladů pro výrobu.

Produkční zpracování umožňuje plnou nabídku našich možností, je tak možné přidat vlastní logo i na produkty nabízející v online objednávce pouze textový zápis. Odlišné než nabízené materiály, tvary, velikosti, formy značení ...

Příkladem produkty v nabídce:

  • Značení propisovacího pera jménem, které potěší každého. Nebo propiska s vlastním textem ideální jako dárek ke speciální příležitosti, jako je zkouška, důležitý podpis, atd. Kusové zpracování poskytuje množstevní slevu při více kusech odlišného značení. Snadně tak vytvoříte hromadný a přitom osobní dárek. Například s uvedením názvu skupiny (sportovního klubu, třídy, oddílu ...) doplněný o konkrétní jméno nebo přezdívku, které bude na každé propisce jiné.

    Nabízíme také výhodné sériové zpracování propisek od 25 kusů. Může tak vytvořit dárek s uvedením názvu firmy. Online kalkulace u každého produktu Vám ihned ukáže cenu dle požadovaného množství. Cena klesá až do 500 kusů, je tak vhodná i pro vytvoření vlastního značení propisek.

    Od 200 kusů nabízíme v rámci produkčního zpracování plnou nabídku propisek odlišnou tvarem i materiálem jako je kov, plast, papír a dřevo, ale také formou vypalování laserem i barevným potiskem

  • Potisk rámečku na značku auta je ideálním dárkem pro každou řidičku i řidiče. Kusové značení přímým potiskem se oproti dolepené samolepce nesloupne. Nabízíme rámečky černé, nebo s barvením čelní strany na stříbrnou a bílou barvu. Podznačník s vlastním potiskem lze doplnit o požadovaný text, logo, nebo jiný obrázek v našem online editoru. Sériové značení nabízíme od 5 párů je tak vhodné pro každou firmu. Pro firemní značení více jak 25 párů doporučujeme využít produkčního zpracování.

Při požadavku produkčního zpracování (individuální zpracování bez online objednávky) nás kontaktujte.