Kovová propiska s vlastním textem - sériové značení od 25 kusů

Kovová propisovací tužka s vlastním textem,
sériové značení = všechna pera totožná

Sériové zpracování má díky jedné přípravě pro více kusů výhodnější cenu, je tak vhodné pro značení klubových a firemních propisek. Ideální pro zapsání názvu firmy, www stránky, sloganu nebo akce na kterou je určena, atd. Jedna příprava znamená, že všechna požadovaná pera budou značena stejně. Pro značení per s obměnou textu je pro Vás k dispozici produkt umožňující kusové značení. Minimální množství značení jedné série je 25 kusů. Při požadavku značení více jak 200 per, nás kontaktujte. Cena může být nižší, než kalkulovaná automatem, protože u větších počtů cenu ovlivňuje také plocha značení.

Samotné značení bude provedeno přesnou laserovou technologií přímo do materiálu propisky, podle Vámi zvolených parametrů. U tmavých barev je odpálena barevná vrstva a samotné značení je tak světlé, u stříbrné a žluté propisky je značení prováděno žíháním a značení je tmavší než okolní barva.

11 barev propisky pro jméno Výběr písma

V nabídce je možné vybrat z 12 barev propisky, 11 druhů písma a 3 umístění značení. Barevný mix nezahrnuje žlutou a stříbrnou barvu.

Dle délky textu je zvolena velikost - čím více znaků tím menší písmo. Maximum je 40 znaků (při velikosti písma dle fontu cca 8 bodů).

Tato forma objednávky je určená pro značení textem, při požadavku značení s grafickým prvkem, včetně možnosti značení loga a jiných symbolů nás kontaktujte.

Pokud je propiska zamýšlena jako dárek, nabízíme Vám dárkový přebal v bílé, stříbrné nebo zlaté barvě. Tento přebal je vyráběn z papíru, na míru tohoto pera. V plastovém provedení je k dispozici dárková krabička Marte.

Základní přebal propisky - K1 Dárková krabička s průhledem - K2 Dárková krabička s tvarovanou výplní - K3 Dárková krabička - Marte

Stačí přidat mašli a dárkové balení je hotové.

Doba zpracování v pracovních dnech (nezahrnuje dobu doručení a je počítána od splnění náležitostí viz detaily k době zpracování)

  • Standardní: 4 pracovní dny (maximální termín)
  • Minimalizovaná: 1 pracovní den (možnost volby doby zpracování je k dispozici při objednávce)

Pro vícekusová značení nabízíme také individuální zpracování, včetně grafického zpracování s možností přidání vlastního loga, více druhů psacích potřeb, značení a další možnosti. Pro tuto možnost nás kontaktujte. Online objednávka propisek umožňuje pouze značení textem.


K dispozici také další produkty s vlastním značením. Pro plnou nabídku je možné zobrazit všechny produkty umožňující zapsat vlastní text.


Dostupné možnosti

  • Počítám cenu ...

  • Bez DPH: Počítám cenu ...


Tento výrobek má minimální množství 25
  • Počítám cenu ...

Mohlo by se Vám líbit

Kovová propiska s vlastním textem - kusové značení

Kovová propiska s vlastním textem - kusové značení

Kovová propisovací tužka s vlastním textem - kusové značení z jedné strany. Samotné značení bude pro..


Cena dle množství a volených parametrů.
Základní cena: 87,00 Kč
Cena bez DPH: 71,90 Kč

Více kusů = nižší cena za kus !

Tagy: Vlastní text, pero, tužka, propiska