O nás

Stránky UniKus.cz jsou elektronickou formou objednávky zakázkové výroby společnosti qp.cz, s.r.o.

 

Naše stránky tak nejsou klasickým elektronickým obchodem, nabízející hotové, sériově vyráběné produkty, ale zjednodušenou formou zadání zakázkového zpracování.

Proto položky "na skladě" jsou u nás spíš výjimkou. Jelikož nabízíme Unikátní Kusovou výrobu, u které je nutný čas na celkové zpracování, včetně výroby.

Náš sklad je zaplněn převážně polotovary připravenými k finálnímu značení dle Vašeho požadavku. I tak jsou naše expediční časy srovnatelné (a mnohdy i rychlejší) než mnoho e-shopů deklarující "výrobky skladem" jenž ve skutečnosti objednávají u dodavatele teprve ve chvíli objednávky.

U každého výrobku je uvedena reálná dostupnost celkového zpracování v počtu pracovních dnů od potvrzení objednávky. V případě, že je u nás uvedena dostupnost jiná než „Na skladě“, jedná se o položku, která bude vyráběna na základě Vaší objednávky.

Ze stejného důvodu je u takové položky dramatická rozdílnost v ceně vzhledem k množství. Tedy 3 kusy nejsou trojnásobnou cenou jednoho kusu, mnohdy je menší než dvojnásobek. Tedy s požadovaným množstvím výrazně klesá cena za jeden kus. Cena konkretní podložky je automaticky vypočítána a zobrazena, dle vybraných volitelných parametrů a množství.

Ve zjednodušené formě jsou pro Vás k dispozici nejžádanější produkty našeho zakázkového zpracování, a to jak předem definovaných produktů, tak možnost výběru z nabízených jednotlivých vlastností produktu tak, aby výsledek maximálně vyhovoval Vaší konkrétní představě.

K 14. 5. 2018 je v nabídce víc než 105 bilionu unikátních kusů (přesně 105 120 138 908 304), které je možno sestavit kombinací volitelných vlastností. Přes takto obsáhlý výběr expedujeme objednávky nejčastěji v rozsahu 4 - 6 pracovních dnů od potvrzené objednávky.

Pokud si i tak v naši předdefinované nabídce nevyberete, je možné zpracovat Vaši objednávku individuálně. V takovém případě je cena výrobku navýšena o cenu služeb, jako jsou grafické a produkční práce v ceně od 300 Kč bez DPH. Celková cena služeb není paušalizována, záleží na konkrétním požadavku a je počítána dle celkového času požadovaných služeb. Tedy u jasného požadavku s případnými bezchybnými daty pro výrobu je cena služeb minimalizována, oproti tomu při mnohonásobném zpracování náhledů a upřesňování nejasností, které je náročné i na čas komunikace, může být cena služeb mnohonásobně nad celkovou cenou výrobku. Cena výrobku je při stejných parametrech stejná jak pro individuální zpracování tak pro předdefinované. 

Kompletní nabídka našich výrobních možností a více informací o naši společnosti na www.qp.cz


Abychom se mohli takto široké nabídce nejen věnovat, ale dále ji rozšiřovat, rozhodli jsme se k nepopulárnímu kroku a to zrušení dobírky pro první objednávku. Více detailů k tomuto kroku na www.unikus.cz/dobirka

Toto opatření minimalizuje mylný přístup k objednávce zakázkového zpracování, u kterého si musí být každý zcela jistý, že o takový výrobek má skutečný zájem. U takového zboží totiž není možné vrácení bez udání důvodů do 14 dnů, nebo jeho prosté nepřevzetí. Na výrobky zpracované dle přání zákazníka se vztahuje §1837 občanského zákoníku, který definuje, kdy Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy, u nás konkrétně znění písmena d) o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu. Tím pochopitelně nezaniká nárok na reklamaci, pokud by takový výrobek měl vadu.