Šestiúhelníková fotografie - 24 cm

Vlastní fotografie ve tvaru šestiúhelníku

rozměry fotografie v šestiúhelníku

nabízí kreativní využití prostoru, s možností postupného rozšiřování.

Fotografie na tvrdém podkladu má vnější rozměr 24 cm, při objednávce více kusů, je součástí objednávky instalační šablona pro snadnou aplikaci a distanční pomůcka pro přesné rozestupy v šířce 1 cm.

Součástí fotografie je magnet, který poskytuje snadné a rychlé výměny fotografií. Můžete tak aktualizovat obrázky pro vlastní potěšení, například dle ročního období. V perné letní dny vzpomínat na zimní radovánky a v zimě na příjemné chvilky u vody.

Základní součástí je samolepící kovový štítek pro uchycení na stěnu. Kombinace kovového štítku a magnetu umožňuje precisní srovnání mezer fotografií. U fotografií určených k aktualizaci, není štítek potřeba. Stejně tak pokud fotografie plánujete umístit na jiný kovový - magnetický podklad.

rozměry fotografie v šestiúhelníku rozměry fotografie v šestiúhelníku

Fotografie je možné kdykoliv doplňovat a rozšiřovat tak vytvořit vlastní foto-stěnu. Zpracování je odolné proti vlhkosti, je tak možné použít také v koupelně, jako dekoraci u vnitřního bazénu ... 

Doba zpracování v pracovních dnech (nezahrnuje dobu doručení a je počítána od splnění náležitostí viz detaily k době zpracování)

  • Standardní: 6 pracovních dnů (maximální termín)
  • Minimalizovaná: 2 pracovní den (možnost volby doby zpracování je k dispozici při objednávce)

Čím více kusů v jedné objednávce, tím menší cena na kus. Příkladem:

množstvíza kuscelkem
4300 Kč1 200 Kč
10230 Kč2 300 Kč
20195 Kč3 900 Kč
30175 Kč5 250 Kč

Poskytujeme také zpracování podkladů pro výrobu našim grafikem, zahrnující zaslání náhledu ke schválení před výrobou a individuální průchod zakázky. Tato forma produkčního zpracování nabízí větší komfort, více možností, jako je kombinace jedné fotografie na více kusech, vlastní rozměry a tvary dle požadavku a mnoho dalšího. Tyto služby navíc, nejsou zahrnuty v kalkulaci pro samostatnou online objednávku a jsou zpoplatněny dle času, od 350 Kč. Pro tuto možnost nás kontaktujte.

Příklady fotografie přesahující do více kusů:

rozměry fotografie v šestiúhelníku 1 fotografie na 2 kusech šestiúhelníku 1 fotografie na 2 kusech šestiúhelníku 1 fotografie na 2 kusech šestiúhelníkuPro inspiraci:

fotografie rodiny v pracovně fotografie na lednici fotografie v kuchyni fotografie v obývacím pokoji

Dostupné možnosti

  • Počítám cenu ...

  • Bez DPH: Počítám cenu ...


  • Počítám cenu ...

Tagy: fotografie