Produkt - US1 - Kovový USB flash disk se zakázkovým značením

 

 

Samotné značení jména je provedeno přesnou laserovou technologií přímo do kovu flash disku. Značení umožňuje jednobarevné provedení textu a grafických prvků.

Čím více kusů stejného zadání, tím menší je cena v přepočtu na kus - zvýhodněná cena pro více kusů je přepočítávána dle množství zcela automaticky.

V ceně je zahrnut zákonný poplatek OSA 48 Kč (58,08 Kč včetně DPH) za 32GB

 

Pokud si přejete stejné provedení flash disku pro více jmen nebo jiné označení, je pro Vás k dispozici produkt umožňující zapsat vlastní text.

 

Pro množství od 25 kusů nabízíme individuální zpracování, včetně grafického návrhu s možností značení logem a jiných grafických prvků. Tuto možnost nabízíme jako sériové zpracování (každý kus stejný), nebo personifokované zpracování, kdy je na každém disku jiné jméno dle dodaného seznamu. Možná je také kombinace, kdy je na všech stejné logo (klubový znak) doplněný jménem dle dodaného seznamu.

 

Detaily výrobku
  • Specifikace: 32 GB, USB 3.0 - až 100 MB/s (čtení), až 30 MB/s (zápis), USB 3.0 je zpětně kompatibilní s USB 2.0. Podporuje OS: Windows ME, 2000, XP, Vista; Linux Kernel 2.4 a pozdější, Mac 9.x a pozdější.
  • Rozměry: 46 × 12 × 4,5 mm, kroužek 25 mm, hmotnost 11g.
  • Materiál: Lesklý kovový materiál, s povrchem barvy gunmetal nebo-li černý kov.
  • Technologie značení: Vypálení laserovým paprskem přímo do kovu, zaručuje neodstranitelnou, ostrou a přesnou kresbu. >> více informací a ukázek k technologii <<
  • Barevnost značení: Jednobarevné - barva značení je dána reakcí materiálu na laserový paprsek.

 

Doba zpracování v pracovních dnech
  • Základní termín: 3 pracovní dny (maximální termín)
  • Pro vlastní text: 4-6 pracovních dnů (pro množství do 20 kusů)
  • Seriové značení firemních disků: 5-8 pracovních dnů (pro disky držené skladem)
  • Minimální termín: 1 pracovní den (při využití upřednostnění výroby, která je k dispozici v rekapitulaci objednávky)

 


Pro značení od 50 kusů flash disků je k dispozici:

Kalkulace je počítána dle konkrétního požadavku (typ disku, forma značení, množství ...) Sériové značení logem nabízí zcela odlišné ceny oproti dárkovému kusovému značení.

Pro tuto možnost nás kontaktujte.