Detail - Karabina

 

 

Samotné značení je provedeno přesnou laserovou technologií přímo do kovu propisky. Takové značení zaručuje neodstranitelnou, ostrou a přesnou kresbu v jednobarevném provedení.

Čím více kusů stejného zadání, tím menší je cena v přepočtu na kus - zvýhodněná cena pro více kusů je přepočítávána dle množství zcela automaticky.

 

Pokud si přejete více karabinek s odlišným značením (například jmény), je pro Vás k dispozici produkt umožňující zapsat vlastní text.

 

Detaily výrobku

 

Doba zpracování v pracovních dnech (nezahrnuje dobu doručení a je počítána od splnění náležitostí viz detaily k době zpracování)

  • Základní termín jmenného značení: 3 pracovní dny (maximální termín)
  • Pro vlastní text: 4 pracovní dny
  • Sériové značení zvýhodněných setu: 4-6 pracovních dnů (dle množství v setu)
  • Minimální termín: 1 pracovní den (při využití upřednostnění výroby, která je k dispozici v rekapitulaci objednávky)

 


Pro množství od 25 kusů stejného značení nabízíme zvýhodněné sety. Sériové značení nabízí zpracování, které je svou příznivou cenou ideální jako drobný upomínkový nebo propagační předmět s možností dalšího prodeje.

Od 50 kusů nabízíme také individuální zpracování včetně grafického zpracování náhledu před výrobou.

Je tak možné vytvořit značení s vlastním logem jako sériové zpracování, nebo dodat seznam jmen (textu) pro značení s textovou obměnou obsahu. Takové zpracování je ideální jako dárkový předmět pro kluby, teamy, školní třídy ...

Populární je v takových případech oboustranné značení, kdy na jedné straně je značení pro všechny stejné, například rok, označení třídy a školy, název klubu nebo teamu, logo, maskot ... a na druhé straně konkrétní jméno dle dodaného seznamu.

 

Vícekusová a pravidelná značení je možné počítat dle konkrétního požadavku (rozsah značení, množství, pravidelnost ...) Sériové značení logem nabízí zcela odlišné ceny oproti dárkovému kusovému značení.

Pro tuto možnost nás kontaktujte.