Termoska Akcent, s vlastním textem

Termosku s vlastním textem můžete v kusovém nebo sériovém provedení jako osobní dárek, skupinový dárek nebo propagační předmět.

Pro vícekusové značení automatizovaný výpočet klesá do 5 kusů. Pro požadavek více jak 15 kusů je kalkulace počítána dle rozsahu a složitosti značení. Dle množství cena klesá i za 5 kusovou hranicí, je tak vhodným řešením také pro firemní propagaci nebo teamový dárek s možností umístit logo a jiný grafický prvek, včetně možnosti kombinace logo + měnící se text (jména, přezdívky, zařazení ...).

Nerez 201 - vnější i vnitřní povrch, plastový uzávěr - clip pro snadné použití (jedním stiskem se termoska otevře, druhým zavře), víčko termosky lze použít jako pohárek na pití. Nerezové termosky jsou odolné, nehrozí rozbití vložky (termoska je dvouplášťová).Teplotní pokles je závislý na teplotě nápoje při plnění, množství nápoje a teplotě okolí. Termoska má jednoduchý clip uzávěr.

4 velikosti termosky pro značení Výběr písma vlastního značení

V nabídce je možné vybrat ze 4 velikostí a to 0,35 litru, 0,5 litru, 0,75 litru nebo 1 litr a 11 druhů písma.

Velikost písma je uzpůsobena obsahu, (čím víc textu, tím menší písmo) maximálně 50 znaků na jeden řádek. Víceřádkové provedení pro 1-25 kusů + 50 Kč / řádek, pro více kusů kalkulováno dle rozsahu.

Značení je možné pouze na kolmou stanu termosky.

Doba zpracování v pracovních dnech (nezahrnuje dobu doručení a je počítána od splnění náležitostí viz detaily k době zpracování)

  • Standardní: 4 pracovní dny (maximální termín)
  • Minimalizovaná: 1 pracovní den (možnost volby doby zpracování je k dispozici při objednávce)

Pro vícekusová značení nabízíme také individuální zpracování, včetně grafického zpracování s možností přidání vlastního loga. Pro tuto možnost nás kontaktujte.


K dispozici také další produkty s vlastním značením. Pro plnou nabídku je možné zobrazit všechny produkty umožňující zapsat vlastní text.


Dostupné možnosti

  • Počítám cenu ...

  • Bez DPH: Počítám cenu ...


  • Počítám cenu ...

Tagy: Vlastní text, termoska