Termoska Akcent, s vlastním textem

  • Kód výrobku: vlastni-text-te1
  • Dostupnost: Max. 6 prac. dnů (expres 2 dny)

Termosku s vlastním textem můžete v kusovém nebo sériovém provedení jako osobní dárek, nebo skupinový dárek nebo propagační předmět.

Pro vícekusové značení automatizovaný výpočet klesá do 5 kusů. Pro požadavek více jak 25 kusů je kalkulace počítána dle rozsahu a složitosti značení. Dle množství cena klesá i za 5 kusovou hranicí, je tak vhodným řešením také pro firemní propagaci nebo teamový dáreks možností umístit logo a jiný grafický prvek, včetně možnosti kombinace logo + měnící se text (jména, přezdívky, zařazení ...).

Velikost písma je uzpůsobena obsahu, (čím víc textu, tím menší písmo) maximálně 50 znaků na jeden řádek. Víceřádkové provedení pro 1-25 kusů + 50 Kč / řádek, pro více kusů kalkulováno dle rozsahu.

Značení je možné pouze na kolmou stanu termosky.


Základní značení laserovým paprskem na stříbrném provedení není tolik kontrastní jako ilustrativní náhled - viz fotografie realizací.


Nabízíme také individuální zpracování, včetně grafického návrhu, možností vlastního loga i personifikovaného značení, například logo klubu (stejné na všech) + jméno (měnící se na každé termosce) od 300 Kč (363 Kč včetně DPH) za prvotní grafické zpracování a produkční práce. Cena za kus zůstává dle zvolených parametrů a celkového množství, individuální kalkulace od 25 kusů.

Pro tuto možnost nás kontaktujte.


Detaily výrobku
Barevnost značení Jednobarevné - barva značení je dána reakcí materiálu na laserový paprsek.
Specifikace Obsah 0,35 a 0,5 L
Rozměry 0,35 L = 70 × 190 ×70 mm (0,26 Kg)<br> 0,5 L = 70 × 235 × 70 mm (0,32 Kg)
Materiál Nerez
Technologie značení Vypálení laserovým paprskem silným 0,06 mm přímo do kovu, zaručuje neodstranitelnou, ostrou a přesnou kresbu.
Termín zpracování v pracovních dnech
Základní termín 6 pracovní dny <i>(maximální termín)</i>
Minimální termín 1 pracovní den při využití <a href="https://unikus.cz/expres">upřednostnění výroby</a>. Menu->Rozšíření->Zkrácení terminu
Další možnosti
Vlastní logo / motiv Individuální zpracování, včetně grafického návrhu s možností umístit vlastní motiv, logo, případně kontakt atd. K ceně produktu (dle celkového množství) je počítáno 300 Kč (363 Kč včetně DPH) za <a href="http://www.qp.cz/prvotni-graficke-zpracovani" target="_blank" rel="noopener noreferrer">prvotní grafické zpracování </a> a produkční práce.
Klubové značení / personifikace Možnost umístit znak klubu (stejný na všech) + měnící se jméno. K ceně produktu (dle celkového množství) je počítáno 300 Kč (363 Kč včetně DPH) za <a href="http://www.qp.cz/prvotni-graficke-zpracovani" target="_blank" rel="noopener noreferrer">prvotní grafické zpracování </a> a produkční práce. + 20,66 Kč (25 Kč včetně DPH) za každý kus se změněným textem, případně 50 Kč (60,50 Kč včetně DPH) za každý kus se změněným grafickým prvkem. Pří více jak 25 změnách je cena za změnu snižována dle celkového počtu.
Navíc <p>Od 25 kusů nabízíme individuální zpracování, včetně grafického návrhu s možností značení loga a potisku přebalu s rozšířeným výběrem materiálu.</p>

Dostupné možnosti

  • Počítám cenu ...

  • Bez DPH: Počítám cenu ...


  • Počítám cenu ...

Mohlo by se Vám líbit

Vlastní text - rámeček na poznávací značku auta

Vlastní text - rámeček na poznávací značku auta

Rámeček na poznávací značku auta s vlastním textem, balení = 2 kusy rámečku. Umožňuje vlastní text..


Cena dle množství a volených parametrů.
Základní cena: 460,00 Kč
Bez DPH: 380,17 Kč

Více kusů = nižší cena za kus !

Tagy: Vlastní text, termoska