Detail - RZ rámeček

Značení na rámečky pod značku auta je realizováno přímým potiskem, nejedná se tak o samolepicí náhražky s nízkou výdrží.

 

Detaily výrobku pro online objednávku
 • Rozměry: rámeček pro klasickou automobilovou značku rozměru 520 × 110 mm
 • Technologie značení: Přímý potisk na materiál speciální tvrdou barvou, která poskytuje maximální odolnost.
 • Barevnost značení: Dle volby s možností přechodů plnobarevného tisku a tisku bílou barvou.
Vyrobeno bude na zakázku dle zvolených specifikací.

 

ramecek-3barvy

V naší nabídce plastových rámečků je nejen běžný černý rámeček, ale také barvené na bílo a chromově stříbrnou barvu:

 • Černý - klasický rámeček, nejlepší čitelnost nabízí potisk bílou barvou, případně světlými odstíny.
 • Bílý - elegantní rámeček vhodný také pro plonobarevný potisk včetně barevných log bez nutnosti podtisku.
 • Chromový - vhodný pro vyznavače tuningu. Zrcadlově chromový povrch neposkytuje pevnou barvu podkladu, ke které je možné přiřadit kontrastní barvu značení (odráží barvy okolí). Drobné značení jednou barvou tak neposkytuje vždy ideální čitelnost. Řešení je v použití plošného podtisku v místě značení, případně kontrastní kombinace značení, například černý text s bílou konturou.
bily-ramecek-black-white bily-ramecek-rammstein bi-wiprag-ramecek-auto-bily bily-podznacnik-s-potiskem-coffe-nurse chromovy-ramecek-dymytry-auto chromovy-ramecek-text-bavoracik chromovy-ramecek-text-fisherman chromovy-ramecek-zabradli-ze-skla-ramecek

 

V nabídce produkčního zpracování (objednání mimo online aplikaci) jsou zahrnuty služby člověka, se kterým budete v kontaktu s detaily Vaší objednávky, jeho zkušenosti, možnosti konzultace atd. Pokud si přejete zpracovat podklady pro výrobu našim grafikem, stačí zaslat požadavek značení, případně logo - ideálně ve vektorové formě. Pokud máte představu o rozložení požadavku na rámečku, stačí vyfocený náčrt rukou, přidaný k požadavku. Služba prvotního grafického zpracování dle náročnosti od 363 Kč (300 Kč bez DPH).

Pro možnost produkčního zpracování nás kontaktujte.

 

box-rzra-darkove-baleni

Pokud je rámeček zamýšlen jako osobní dárek, nabízíme i naše dárkové krabičky vyrobené na míru pro jeden pár rámečků, na výběr dvě barevná provedení:

 • Hnědá - přírodní nebělený papír
 • Bílá - elegantní balení v bílém provedení

Krabičky jsou vyráběny z 3 vrstvé lepenky, ručně skládané, bez použití lepidel. Pro balení od 25 kusů nabízíme možnost vlastního výřezu, jako je na dárkové krabičce silueta auta a popis technickým perem na vnitřní část víka krabičky.

box-rzra-b-challenger box-rzra-b-divel box-rzra-b-veronika box-rzra-h-captan-morgan box-rzra-h-hanicka-milousek mercedes-jiriho-ramecek

 

Doba zpracování v pracovních dnech (nezahrnuje dobu doručení a je počítána od splnění náležitostí viz detaily k době zpracování)
 • Základní termín: 4 pracovní dny (maximální termín)
 • Pro vlastní značení: 4-6 pracovních dnů
 • Minimální termín: 1 pracovní den (při využití upřednostnění výroby, která je k dispozici v rekapitulaci objednávky)

 


Informace pro profesionální grafiky:

RZ rámeček plocha pro potisk

Jako podklad pro tisk bez nutnosti zásahu našim grafikem je přijímáno profesionální tiskové PDF dle standardu X-1a. Plocha značení je 515 × 22 mm, bez spadávky. Barevnost CMYK + bílá. Pro potisk černého rámečku použijte 100% K jako podklad. Prvky, které mají být vytištěné bílou, nastavte jako 1% Y. U bitmapových podkladů není přípustné použití průhlednosti.