Detail - RZ rámeček

Značení na rámečky pod značku auta je realizováno přímým potiskem, nejedná se tak o samolepicí náhražky s nízkou výdrží.

 

Detaily výrobku pro online objednávku
 • Rozměry: rámeček pro klasickou automobilovou značku rozměru 520 × 110 mm
 • Technologie značení: Přímý potisk na materiál speciální tvrdou barvou, která poskytuje maximální odolnost.
 • Barevnost značení: Dle volby s možností přechodů plnobarevného tisku a tisku bílou barvou.
Vyrobeno bude na zakázku dle zvolených specifikací.

 

ramecek-3barvy

V naší nabídce plastových rámečků je nejen běžný černý rámeček, ale také barvené na bílo a chromově stříbrnou barvu:

 • Černý - klasický rámeček, nejlepší čitelnost nabízí potisk bílou barvou, případně světlými odstíny.
 • Bílý - elegantní rámeček vhodný také pro plonobarevný potisk včetně barevných log bez nutnosti podtisku. Bílé barvení je prováděno na základní černý rámeček celé čelní / pohledové hrany. Bílá barva je tak kolem celé značky (nejen na liště pod značkou).
 • Stříbrno šedá metalíza - barvení černého rámečku šedo stříbrnou metalízou je na celé čelní / pohledové hraně černého rámečku. Barva je tak kolem celé značky (nejen na liště pod značkou).

 

V nabídce produkčního zpracování (objednání mimo online aplikaci) jsou zahrnuty služby člověka, se kterým budete v kontaktu s detaily Vaší objednávky, jeho zkušenosti, možnosti konzultace atd. Pokud si přejete zpracovat podklady pro výrobu našim grafikem, stačí zaslat požadavek značení, případně logo - ideálně ve vektorové formě. Pokud máte představu o rozložení požadavku na rámečku, stačí vyfocený náčrt rukou, přidaný k požadavku. Služba prvotního grafického zpracování dle náročnosti od 363 Kč (300 Kč bez DPH).

Pro možnost produkčního zpracování nás kontaktujte.

 

box-rzra-darkove-baleni

Pokud je rámeček zamýšlen jako osobní dárek, nabízíme i naše dárkové krabičky vyrobené na míru pro jeden pár rámečků, na výběr dvě barevná provedení:

 • Hnědá - přírodní nebělený papír
 • Bílá - elegantní balení v bílém provedení

Krabičky jsou vyráběny z 3 vrstvé lepenky, ručně skládané, bez použití lepidel. Pro balení od 25 kusů nabízíme možnost vlastního výřezu, jako je na dárkové krabičce silueta auta a popis technickým perem na vnitřní část víka krabičky.

box-rzra-b-divel box-rzra-h-captan-morgan box-rzra-h-hanicka-milousek

 

Doba zpracování v pracovních dnech (nezahrnuje dobu doručení a je počítána od splnění náležitostí viz detaily k době zpracování)
 • Základní termín: 4 pracovní dny (maximální termín)
 • Pro vlastní značení: 4-6 pracovních dnů
 • Minimální termín: 1 pracovní den (při využití upřednostnění výroby, která je k dispozici v rekapitulaci objednávky)

 


Informace pro profesionální grafiky:

RZ rámeček plocha pro potisk

Jako podklad pro tisk bez nutnosti zásahu našim grafikem je přijímáno profesionální tiskové PDF dle standardu X-1a. Plocha značení je 515 × 22 mm, bez spadávky. Barevnost CMYK + bílá. Pro potisk černého rámečku použijte 100% K jako podklad. Prvky, které mají být vytištěné bílou, nastavte jako 1% Y. U bitmapových podkladů není přípustné použití průhlednosti.