BRANISLAV - imitace značky motorky

Imitace registrační značky motorky se jménem Branislav.

Značka se jménem je používána jako označení na kočárek, kolo, odrážedlo, elektrická autíčka. K dispozici na výběr v rozměru od 75 × 60 mm, přes reálnou velikost 200 × 160 mm i zvětšená 250 × 200 mm.

Udělejte radost Branislavovi! Značkou s vlastním jménem si může označit to, co je jen Branislava :-)

barvy k potisku

Značení je prováděno přímým potiskem na materiál, umožňuje tak barevné spektrum dle přání a znační není omezeno počtem a velikostí znaků. Samotné značení je ploché - není prolisované.

Máte li zájem o zcela originální a osobní značení využijte produkt umožňující vlastní značení. Pokud si přejete pouze jiný text a místo BRANISLAV mít značení BRANKO ... nebo jiný, například "závodník Braňo" využijte produkt pro Vlastní text. Možnost zcela originálního vlastního zpracování s možností vložení fotografie, loga, znaku, pozadí a mnoho dalších úprav je k dispozici v online editoru produktu pro Vlastní grafické zpracování.

Čím více kusů stejného zadání, tím menší je cena v přepočtu na kus - Zvýhodněná cena pro více kusů je přepočítávána dle množství zcela automaticky.

Materiály k výběru:

material
  • Pěněný plast - doporučujeme pro menší velikosti cca do 150 × 120 mm. Není vhodný za okno auta. Tloušťka 2 mm, lehký materiál, ovšem s měkčím povrchem. Bílý matný povrch s jemnou strukturou.
  • Tvrdý plast - velmi odolný, vhodný pro všechny rozměry. Není vhodný za okno auta. Tloušťka 2 mm, bílý hladký povrch lesk/mat.
  • Bond - obecně Ideální zejména pro větší formáty. Hliníkový sendvič s plastovým jádrem přebírá dobré vlastnosti obojího - pevný jako kov, ovšem lehký jako plast. Pro tloušťku 3 mm není vhodný k umístění do klasických rámečků na auto, které jsou většinou pro materiály tloušťky 2 mm.
  • Bond - stříbrný kartáčovaný exkluzivní vzhled, velmi populární řešení do interiéru.

Více informací k materiálům, včetně fotografií v odkaze - Použité materiály.

Reflexní provedení - na volený materiál je nanesena speciální folie odrážející světlo. Značení je prováděno až na tuto folii, tedy značka se po nasvícení chová obdobně jako reálná, kdy černý potisk světlo neodráží.

 

Doba zpracování v pracovních dnech (nezahrnuje dobu doručení a je počítána od splnění náležitostí viz detaily k době zpracování)

  • Standardní: 4 pracovní dny (maximální termín)
  • Minimalizovaná: 1 pracovní den (možnost volby doby zpracování je k dispozici při objednávce)

Imitace značky bude vyrobena podle Vámi zvolených parametrů. Imitace není určena do běžného provozu jako náhrada pravé registrační značky.

 

Vytvořte originální a osobní dárek pro Branislava! K dispozici také další dárky se jménem Branislav, příkladem ukázky níže.
Pro plnou nabídku je možné vyhledat všechny produkty označené jménem Branislav.


Dostupné možnosti

  • Počítám cenu ...

  • Bez DPH: Počítám cenu ...


  • Počítám cenu ...

Mohlo by se Vám líbit

BRANISLAV - imitace značky auta

BRANISLAV - imitace značky auta

Imitace registrační značky auta se jménem Branislav. Značka se jménem je používána jako označení na ..


Cena dle množství a volených parametrů.
Základní cena: 150,00 Kč
Cena bez DPH: 123,97 Kč

Více kusů = nižší cena za kus !

Tagy: Branislav, motorka, značka