Kalendář 2024 stolní 2 týdenní, 300x100 mm - od 8 kusů

  • Kalendář 2024 stolní 2 týdenní, 300x100 mm - od 8 kusů

Stolní dvoutýdenní kalendář pro rok 2024 s vlastními fotografiemi.

Nejsnadnější cesta k vlastnímu kalendáři - stačí nahrát 28 fotografií na náš server upload.qp.cz ze kterých vám, na základě dokončené objednávky, bude zaslán náhled kalendáře ke schválení.

Minimální objednávka je 8 kusů totožného zpracování - stejné fotografie ve všech kalendářích. Pří požadavku více než 25 kusů můžete využít individuální zpracování, která nabízí rozšířené možnosti a úpravy. jako je doplnění krátkého popisku k fotografii, plánované akce s piktogram ke konkrétním dnům, umístění loga, přidání vlastního obsahu, potisk na prodloužená záda kalendáře a další. Pro takové možnosti nás kontaktujte. Online kalkulace poskytuje množstevní slevu pouze do 50 kusů - sleva dále pokračuje při individuálním zpracování.

Pokud si přejete umístit konkrétní fotografii na konkrétní stranu kalendáře, je nutné přesné očíslování fotografií. Rozsah data na jednotlivých listech a k tomu příslušné číslo fotografie je k nahlédnutí v našem kalendáriu. K dispozici je také kompletní náhled kalendáře pro rok 2023 [PDF - 9,76 MB]. Kalendář dále nabízíme ve variantě s křesťanskými svátky [PDF, 6,4 MB], se svátky psů [PDF, 5,2 MB] a se svátky koček [PDF, 5,7 MB].

Orientace fotografií

Vlastní fotografie (pro zvětšení ukázky klikněte na obrázek)

Při výběru fotografie do kalendáře je důležité dodržet orientaci fotografie a to na šířku nebo výšku - dle zvoleného kalendáře. Zaslané fotografie jsou automaticky přiřazeny určenému prostoru, zarovnány na střed a oříznuty, tak aby celý prostor určený pro vlastní obrázek byl vyplněný.

Pro vložení vlastní fotografie k jednotlivým dnům stačí vybrat z rozsáhlých možností kalendáře, vybrat požadovaný počet a objednat.

Následně nám zašlete fotografie (úvodní + 27 listů kalendáře) Pokud si přejete umístit konkrétní fotografii na konkrétní umístění, přejmenujte fotografie dle požadovaného umístění na kalendáři. Konkrétně na přední stranu uvodni.jpg (v případě požadavku dvou i uvodni2.jpg) a následně vnitřní listy pro první list 01.jpg, druhý 02.jpg atakdále až po poslední 27.jpg - přehled data a čísla listu je pro Vás k dispozici na adrese www.unikus.cz/kalendarium Pokud nebudou fotografie takto pojmenovány, budou automaticky načteny vzestupně na jednotlivé pozice kalendáře.

Pro nahrání fotografií je k dispozici upload.qp.cz Soubory budou uložena přímo na naše servery - žádná třetí strana tak nemá přístup k Vašim datům.

Tento kalendář je možné doplnit o křesťanské svátky či jmenné svátky psů nebo koček, pro tuto možnost stačí do poznámky v závěru objednávky dopsat Vaší volbu svátku.

Možnost přidání stránky do kalendáře pro rok 2024 - ukázka celoročního kalendária a plánovacího kalendáře Možnost přidání stránky do kalendáře pro rok 2024 - ukázka výpisu českých státních svátků a českých jmenin Možnost přidání stránky do kalendáře pro rok 2024 - ukázka výpisu slovenských státních svátků a slovenských jmenin

Předdefinované strany navíc (pro zvětšení ukázky klikněte na obrázek)

Volitelné je také rozšíření kalendáře. Připravili jsme nejžádanější rozšíření, a to celoroční kalendárium pro minulý rok 2022, aktuální rok kalendáře 2023 nebo následující rok 2024, a plánovací kalendář roku 2023. Oblíbený je také vypsaný seznam státních svátků a jmenin.

Jako stranu nebo list navíc je možné i vložení vlastního obsahu s kontakty, textem nebo grafikou na přání. V ceně není zahrnuto grafické zpracování tohoto listu. viz Grafické práce pro foto-kalendář

Z dodaných dat a dle volby v objednávce je následně vygenerován náhled a zaslán ke schválení. Budete tak mít plnou kontrolu před samotným zahájením výroby. Dodaný náhled doporučujeme pečlivě překontrolovat pro případné úpravy. V online kalkulaci ceny je zahrnuto vložení vlastních fotografií do kalendáře. V ceně nejsou zahrnuty grafické práce spojené s uzpůsobením dle požadavku zákazníka, například vložení vlastních svátků, ikon atd. - grafické práce jsou kalkulovány dle času potřebného ke zpracování takového požadavku od 250 Kč. Pro nabídku s rozšířenou možností nás kontaktujte.

 

rodinný stolní kalendář s vlastními forografiemi z výletů rodinný stolní kalendář s vlastními forografiemi kalendář Horobraní, fotky z výletu - stolní Kalendář pro Horní Kounice - foto obce tisk stolního kalendáře pro obec stolní kalendář obce Holasice

 

Kalendáře jsou tištěny kvalitní digitální formou ovšem kvalita tisku Vašich fotografií, případně loga záleží na kvalitě dodaných dat. 

 

Parametry kalendáře
formát listu:300 × 100 mm
záda:pevná s průvlakem "A" 300 × 120 mm, 600 g/m2 tvrdý karton
při požadavku značení, zvětšeno na 300 × 130 mm
listů:14
stran:28 = úvodní + 27 listů kalendáře
potisk:oboustranný, plnobarevný
materiál kalendária:100 g/m2 vysoce bělený kvalitní ofsetový papír (pro snadné dopisování poznámek)
bez příplatku je možno změnit na 130 g/m2 lesklou nebo matnou křídu
Fotografie v kalendáři - pouze pro informaci v případě zájmu vlastní přípravy a výřezu fotografie. Taková příprava není nutností, větší fotografie budou oříznuty při načtení do šablony.
rozměr:11,5 × 8,6 cm
poměr stran:1,3:1
Rozlišení fotografie
ideální v 300 ppi:1358 × 1016 px
minimální v 150 ppi:679 × 508 px

Kvalitu fotografie ovlivňuje také světlost, ostrost i vhodná kompozice - tisk může být jen tak kvalitní jak kvalitní jsou dodány podklady k tisku

Kalendář 2024 stolní 2 týdenní, 300x100 mm - od 8 kusů
  • Kód výrobku: kalsd100
  • Dostupnost: Max. 10 prac. dnů (expres 4 dny)
  • 186,05 Kč


  • 10 nebo větší 169,67 Kč
  • 15 nebo větší 148,10 Kč
  • 20 nebo větší 131,94 Kč
  • 30 nebo větší 119,09 Kč
  • 40 nebo větší 111,01 Kč
  • 50 nebo větší 106,41 Kč

Dostupné možnosti


Tento výrobek má minimální množství 8

Tagy: kalendář, 2024, dvoutýdenní