Nerezová termoláhev - Akcent 0,35 a 0,5 L

  • Kód výrobku: 0-te1
  • Dostupnost: Skladem (expedice do 3 pracovních dnů)
  • Nerezová termoláhev - Akcent 0,35 a 0,5 L
  • Nerezová termoláhev - Akcent 0,35 a 0,5 L

Dvouplášťové provedení, nerez 201 - vnější i vnitřní povrch, plastový uzávěr - clip pro snadné použití (jedním stiskem se termoska otevře, druhým zavře), víčko termosky lze použít jako pohárek na pití. Nerezové termosky jsou velmi odolné a bezpečné, nehrozí rozbití vložky či opaření při manipulaci. Teplotní pokles je závislý na teplotě nápoje při plnění, množství nápoje, teplotě okolí.

Čím více kusů stejného zadání, tím menší je cena v přepočtu na kus. Zvýhodněná cena pro více kusů je přepočítávána dle množství zcela automaticky.

 


Základní značení laserovým paprskem na stříbrném provedení není tolik kontrastní jako ilustrativní náhled - viz fotografie realizací.


Nabízíme také individuální zpracování, včetně grafického návrhu, možností vlastního loga i personifikovaného značení, například logo klubu (stejné na všech) + jméno (měnící se na každé termosce) od 300 Kč (363 Kč včetně DPH) za prvotní grafické zpracování a produkční práce. Cena za kus zůstává dle zvolených parametrů a celkového množství, individuální kalkulace od 25 kusů.

Pro tuto možnost nás kontaktujte.


Detaily výrobku
Barevnost značení Jednobarevné - barva značení je dána reakcí materiálu na laserový paprsek.
Specifikace Obsah 0,35 a 0,5 L
Rozměry 0,35 L = 70 × 190 ×70 mm (0,26 Kg)
0,5 L = 70 × 235 × 70 mm (0,32 Kg)
Materiál Nerez
Technologie značení Vypálení laserovým paprskem silným 0,06 mm přímo do kovu, zaručuje neodstranitelnou, ostrou a přesnou kresbu.
Termín zpracování v pracovních dnech
Základní termín 6 pracovní dny (maximální termín)
Minimální termín 1 pracovní den při využití upřednostnění výroby. Menu->Rozšíření->Zkrácení terminu
Další možnosti
Vlastní logo / motiv Individuální zpracování, včetně grafického návrhu s možností umístit vlastní motiv, logo, případně kontakt atd. K ceně produktu (dle celkového množství) je počítáno 300 Kč (363 Kč včetně DPH) za prvotní grafické zpracování a produkční práce.
Klubové značení / personifikace Možnost umístit znak klubu (stejný na všech) + měnící se jméno. K ceně produktu (dle celkového množství) je počítáno 300 Kč (363 Kč včetně DPH) za prvotní grafické zpracování a produkční práce. + 20,66 Kč (25 Kč včetně DPH) za každý kus se změněným textem, případně 50 Kč (60,50 Kč včetně DPH) za každý kus se změněným grafickým prvkem. Pří více jak 25 změnách je cena za změnu snižována dle celkového počtu.
Navíc

Od 25 kusů nabízíme individuální zpracování, včetně grafického návrhu s možností značení loga a potisku přebalu s rozšířeným výběrem materiálu.


Dostupné možnosti

  • Počítám cenu ...

  • Bez DPH: Počítám cenu ...

  • Počítám cenu ...

Tagy: bez značení, Termoska