Placatka s vlastním textem, 236ml

  • Kód výrobku: vlastni-text-placatka-pl1
  • Dostupnost: Max. 3 prac. dny (expres dnes)

Nerezová placatka s vlastním textem

Potěší každého milovníka dobrého pití. Vytvořte originál zapsáním vlastního textu! Velikost textu bude uzpůsobena počtu znaků. Doporučujeme maximílně 45 znaků na řádek a 5 řádků.

 

Samotné značení je vypáleno laserem přímo do materiálu placatky. Takové značení je maximálně odolné a trvalé. Nejedná se o samolepku, která se brzy poškodí nebo celá sloupne, ani choulostivý potisk.

Čím více kusů stejného zadání, tím menší je cena v přepočtu na kus. Zvýhodněná cena pro více kusů je přepočítávána dle množství zcela automaticky.

Placatka bude vyrobena s Vaším textem, dle Vámi zvolených parametrů.

 

Vlastní text

Pro maximílní jistotu jak bude vypadat výsledné značení, využijte možnost "zaslat náhled ke schválení". Při této volbě Vám bude zaslán vizuál před samotnou výrobou. V ceně náhledu je v případě požadavku na změnu jeden další náhled. Případné další vyžádané náhledy dle požadovaných úprav zákazníka jsou zpoplatněny 50 Kč / náhled. Pokud necháte úpravu zcela na našich zkušenostech, doporučujeme pečlivé překontrolování zapsaného textu. Obsah je řešen pouze po vizuální, nikoliv obsahové stránce.


Pro množství od 100 kusů nabízíme individuální zpracování, včetně grafického návrhu s možností značení loga (včetně plnobarevného) a možnosti potisku přebalu s rozšířeným výběrem materiálu. K dispozici široký výběr per z katalogu www.penmaster.cz
Možnost personifikovaného značení, například logo klubu (stejné na všech tužkách) + jméno (měnící se na každé tužce) například 15 jmen po 4 kusech/jméno.

Pro tuto možnost nás kontaktujte.

Detaily výrobku
Rozměry 125 × 20 × 95 mm, obsah 236 ml (8 oz)
Materiál Ušlechtilá ocel
Technologie značení Vypálení laserovým paprskem silným 0,06 mm přímo do kovu, zaručuje neodstranitelnou, ostrou a přesnou kresbu.
Barevnost značení Jednobarevné - barva značení je dána reakcí materiálu na laserový paprsek.
Termín zpracování v pracovních dnech
Základní termín 3 pracovní dny <i>(maximální termín)</i>
Minimální termín 1 pracovní den při využití <a href="https://unikus.cz/expres">upřednostnění výroby</a>. Menu->Rozšíření->Zkrácení terminu
Další možnosti
Vlastní logo / motiv Individuální zpracování, včetně grafického návrhu s možností umístit vlastní motiv, logo, případně kontakt atd. K ceně produktu (dle celkového množství) je počítáno 300 Kč (363 Kč včetně DPH) za <a href="http://www.qp.cz/prvotni-graficke-zpracovani" target="_blank" rel="noopener noreferrer">prvotní grafické zpracování </a> a produkční práce.
Klubové značení / personifikace Možnost umístit znak klubu (stejný na všech) + měnící se jméno. K ceně produktu (dle celkového množství) je počítáno 300 Kč (363 Kč včetně DPH) za <a href="http://www.qp.cz/prvotni-graficke-zpracovani" target="_blank" rel="noopener noreferrer">prvotní grafické zpracování </a> a produkční práce. + 20,66 Kč (25 Kč včetně DPH) za každý kus se změněným textem, případně 50 Kč (60,50 Kč včetně DPH) za každý kus se změněným grafickým prvkem. Pří více jak 25 změnách je cena za změnu snižována dle celkového počtu.

Dostupné možnosti

  • Počítám cenu ...

  • Bez DPH: Počítám cenu ...

  • Počítám cenu ...

Podobné výrobky

Vlastní text - imitace značky auta - plast pěněný

Vlastní text - imitace značky auta - plast pěněný


Cena dle množství a volených parametrů.
Základní cena za 1 kus: 205,00 Kč
Bez DPH: 169,42 Kč


Více kusů = nižší cena za kus !
Minimální množství kusů na objednávku: 1
Vlastní text - imitace značky auta - plast tvrdý

Vlastní text - imitace značky auta - plast tvrdý


Cena dle množství a volených parametrů.
Základní cena za 1 kus: 218,00 Kč
Bez DPH: 180,17 Kč


Více kusů = nižší cena za kus !
Minimální množství kusů na objednávku: 1

Tagy: Vlastní text, placatka