Notice: Undefined variable: ub in /var/www/clients/client2/web4/web/utils/browser.php on line 60Notice: Undefined variable: ub in /var/www/clients/client2/web4/web/utils/browser.php on line 72 Plánovací Rodinný kalendář na stěnu, 5 sloupců, A3 (297x420 mm)

Kalendář 2 týdenní plánovací A3 (297x420 mm) - 5 sloupců

Plánovací nástěnný kalendář s vlastními fotografiemi a 5 sloupci.

Kalendář umožňuje vložení vlastní fotografie, nadepsání sloupců jménem a zapsání vlastních textů k datu, například narozeniny s obrázkem dárečku atd.

Kalendáře jsou tištěny kvalitní digitální formou, ovšem kvalita tisku Vašich fotografií záleží na kvalitě dodaných dat.

 

Parametry kalendáře
formát listu:297 × 420 mm
záda:pevná 350 g/m2
při požadavku značení, zvětšeno na 297 × 450 mm
listů:14
stran:28 = úvodní + 27 listů kalendáře
potisk:oboustranný, plnobarevný
materiál kalendária:120 g/m2 ofsetový papír - pro snadné vpisování

Kvalitu fotografie ovlivňuje také světlost, ostrost i vhodná kompozice - tisk může být jen tak kvalitní jak kvalitní jsou dodány podklady k tisku.

Pokud si sami chcete upravit fotografie doporučujeme využít online nástroje, který je zcela zdarma a nevyžaduje instalaci www.photopea.com. Pro přepnutí na český jazyk v horní liště klikněte na "More" -> "Language" -> "Česky"

Pokud si přejete více možností, je možné využit zpracování naším grafikem pro tuto možnost nás kontaktujte. Cena služeb zakázkového grafického zpracování (požadavky nad rámec online objednávky) od 400 Kč (484 Kč včetně DPH). Cena služeb je nezávislá na požadovaném množství kusů do výroby, ale na požadovaném rozsahu prací.

Nejčastější požadavky: Umístění loga, úprava fotografií, vložení vlastní stránky navíc, potisk na prodloužená záda, bezokrajový tisk, atd. Více níže
Součástí grafických prací je poskytnutí náhledu ke schválení před řazením do výroby.


Dostupné možnosti

  • Počítám cenu ...

  • Bez DPH: Počítám cenu ...


  • Počítám cenu ...

Tagy: 2021, rodinný