Kalendář stolní 1 týdenní 300x140 - plánovací

  • Kód výrobku: kalendar-stolni-1-tyden-300x140-planovaci
  • Dostupnost: Max. 10 prac. dnů (expres 3 dny)

Plánovací stolní jednotýdenní kalendář s vlastními fotografiemi a svátky

Kalendář umožňuje maximální přizpůsobení obsahu dle vlastních požadavků

Vlastní fotografie a svátky již nemusíte řešit samostatně na každém listu, stačí vybrat z rozsáhlých možností kalendáře, vybrat požadovaný počet a objednat.

Následně nám zašlete fotografie (úvodní + 53 listů kalendáře) Pokud si přejete umístit konkrétní fotografii na konkrétní umístění, přejmenujte fotografie dle požadovaného umístění na kalendáři. Konkrétně na přední stranu uvodni.jpg (v případě požadavku dvou i uvodni2.jpg) a následně vnitřní listy pro první list 01.jpg, druhý 02.jpg atakdále až po poslední 53.jpg - přehled konkrétního data a čísla listu je pro Vás k dispozici na adrese www.unikus.cz/kalendarium Pokud nebudou fotografie takto pojmenovány budou automaticky načteny vzestupně na jednotlivé pozice kalendáře.

Pro nahrání fotografií je k dispozici upload.qp.cz Soubory budou uložena přímo na naše servery - žádná třetí strana tak nemá přístup k Vašim datům.

Pokud si sami chcete upravit fotografie doporučujeme využít online nástroje, který je zcela zdarma a nevyžaduje instalaci www.photopea.com. Pro přepnutí na český jazyk v horní liště klikněte na "More" -> "Language" -> "Česky"

Pro vložení vlastních svátků doplňte svátek k příslušnému datu do tabulky která je pro vás k dispozici: vlastni-svatky-2019.xls, kterou nám vyplněnou následně zašlete spolu s fotografiemi. Můžeme tuto tabulku doplnit i za Vás dle instrukcí, například: každou lichou středu ..., každé první pondělí v měsíci ..., 18.5 ... atd. Takovéto vyplňování od nás je však zpoplatněno částkou 10 Kč / položka, minimálně však částkou 150 Kč bez DPH.

V případě že si přejete doplnit logo, přiložte jej k fotografiím.

Z takto připravených dat je následně zdarma vygenerován náhled a zaslán ke schválení. Budete tak mít plnou kontrolu před samotným zahájením výroby. Dodaný náhled doporučujeme pečlivě překontrolovat pro případné neobsahové úpravy je k dispozici první set zadání úprav dle požadavku, včetně druhého náhledu v základní ceně. V případě obsahové úpravy (výměna za jinou fotografii, přepis svátků atd.) případně vyžádaného druhého a dalšího požadavku na úpravy jsou tyto zpoplatněny dle času požadovaných úprav, minimálně však částkou 100 Kč bez DPH za každý samostatně vznesený požadavek. V jednom požadavku na úpravu je možné více samostatných úprav. Jako jeden set požadavků je myšleno otevření dat a jejich editace s následným vygenerováním a zasláním náhledu.

Pokud si přejete vlastní potisk u minikalendária, přidat vlastní stránku, nebo vlastní potisk na prodloužená záda a máte vlastního grafika, stačí zaslat  profesionální tiskové PDF. Při požadavků zpracování od nás je nutno dokoupit požadované grafické práce viz Grafické práce navíc - kalendář 

Jiná forma poskytnutí dat, vyžádané náhledy a úpravy nad rámec základní služby zdarma jsou zpoplatněny dle času nutného na zpracování takového požadavku. V základním grafickém zpracování nejsou zahrnuty požadavky:

  • retuš a jiné grafické úpravy fotografie
  • vektorizace případně jiné úpravy loga
  • zpracování vlastních přídavných stran
  • další výše neuvedené služby

 

Kalendáře jsou tištěny kvalitní digitální formou ovšem kvalita tisku Vašich fotografií, případně loga záleží na kvalitě dodaných dat. 

 

Parametry kalendáře
formát listu:300 × 140 mm
záda:pevná s průvlakem "A" 300 × 157 mm, 600 g/m2 tvrdý karton
listů:27
stran:54 = úvodní + 53 listů kalendáře
potisk:oboustranný, plnobarevný
materiál kalendária:100 g/m2 vysoce bělený kvalitní ofsetový papír (pro snadné dopisování poznámek)
bez příplatku je možno změnit na 130 g/m2 lesklou nebo matnou křídu
Fotografie v kalendáři - pouze pro informaci v případě zájmu vlastní přípravy a výřezu fotografie. Taková příprava není nutností, větší fotografie budou oříznuty při načtení do šablony.
rozměr:82,5 × 61,5 mm
poměr stran:5:4
Rozlišení fotografie
ideální v 300 ppi:974 × 726 px = 1 Mpx
minimální v 150 ppi:487 × 363 px = 0,5 Mpx

Kvalitu fotografie ovlivňuje také světlost, ostrost i vhodná kompozice - tisk může být jen tak kvalitní jak kvalitní jsou dodány podklady k tisku


Dostupné možnosti

  • Počítám cenu ...

  • Bez DPH: Počítám cenu ...

Tento výrobek má minimální množství 5
  • Počítám cenu ...