Kalendář 2021 nástěnný měsíční A3 (420x297 mm) - od 20 kusů

Nástěnný kalendář s vlastními fotografiemi

Kalendář umožňuje maximální přizpůsobení obsahu dle vlastních požadavků přímo v online editoru s možností vložení více fotografií na jeden list atd.

Pokud si sami chcete upravit fotografie doporučujeme využít online nástroje, který je zcela zdarma a nevyžaduje instalaci www.photopea.com. Pro přepnutí na český jazyk v horní liště klikněte na "More" -> "Language" -> "Česky"

Pokud si přejete více možností, je možné využit zpracování naším grafikem pro tuto možnost nás kontaktujte. Cena služeb zakázkového grafického zpracování (požadavky nad rámec online objednávky) od 400 Kč (484 Kč včetně DPH). Cena služeb je nezávislá na požadovaném množství kusů do výroby, ale na požadovaném rozsahu prací.

Nejčastější požadavky: Umístění loga, úprava fotografií, vložení vlastní stránky navíc, potisk na prodloužená záda, bezokrajový tisk, atd. Více níže
Součástí grafických prací je poskytnutí náhledu ke schválení před řazením do výroby.

 

Kalendáře jsou tištěny kvalitní digitální formou, ovšem kvalita tisku Vašich fotografií záleží na kvalitě dodaných dat.

 

Parametry kalendáře
formát listu:420 × 297 mm
záda:pevná 350 g/m2
při požadavku značení, zvětšeno na 297 × 450 mm
listů:13
stran:13 = úvodní + 12 listů kalendáře
potisk:plnobarevný
materiál kalendária:200 g/m2 lesklá křída
bez příplatku je možno změnit na 200 g/m2 matná křída
Fotografie v kalendáři - pouze pro informaci v případě zájmu vlastní přípravy a výřezu fotografie. Taková příprava není nutností, větší fotografie budou oříznuty při načtení do šablony.
Rozlišení fotografie
ideální v 300 ppi:5031 × 3579 px = 18 Mpx
minimální v 150 ppi:2516 × 1789 px = 4,5 Mpx

Kvalitu fotografie ovlivňuje také světlost, ostrost i vhodná kompozice - tisk může být jen tak kvalitní jak kvalitní jsou dodány podklady k tisku.

 


 

Pro grafické práce nad rámec online zpracování musí být všechny podklady (fotografie, loga, texty ...) poskytnuty zákazníkem.

U fotografií pro bezokrajový tisk je potřeba dát pozor, aby byl hlavní motiv v dostatečné vzdálenosti od okraje fotky.

 

Základní úkony a ceny:

Práce s logem
250 Kč (206,61 bez DPH)
Zahrnuje vložení a umístění loga dle požadavku, případně automatizované odstranění pozadí loga, pokud lze a je požadováno.
Nezahrnuje případný požadavek na vektorizaci loga.
Ideální formáty pro logo je profesionálně zpracované PDF, AI, EPS, CDR, WMF, SVG vždy ve formě křivek.
Nekvalitní logo ve formě obrázku uloženého do PDF je stále pouze nekvalitním obrázkem a nesplňuje standardy profesionálního PDF.
Práce s fotografiemi
450 Kč (371,90 bez DPH)
Zahrnuje základní nastavení vyvážení barev, kontrastu a obdobné.
Nezahrnuje retuš fotografie ani "filmové triky" u kterých se z nekvalitní rozostřené fotografie po jednom kliknutí stane bezchybná fotografie odpovídající představě.
Nezahrnuje práci s formáty typu RAW
Jako podklady jsou přípustné soubory ve formátu JPG, TIF a PNG.
Práce s textem
150 Kč (123,97 bez DPH)
Zahrnuje vložení textového popisu v jednom řádku do 150 znaků odlišný na každém listu. Rozsáhlejší práce s textem, tabulky atd. jsou kalkulovány samostatně.
Prodloužená záda
350 Kč (289,26 bez DPH)
Pokud je vyžadováno u kalendáře značení na prodloužená záda, zahrnuje vložení maximálně 5 grafických prvků (logo, obrázky ...), kontaktních a textových informací v rozsahu do 200 znaků. 
Vlastní stránka
od 250 Kč (206,61 bez DPH)
Vlastní stranu je možné využít zcela dle vlastních představ od přání do nového roku přes kontaktní informace, až po firemní propagaci s popisem nabídky nebo konkrétního produktu. Zpracování vlastní strany je tak závislé na rozsahu grafických prací. Vložení jednostranně potištěného listu navíc zvedne výrobní cenu kalendáře v rozsahu 7,87 až 12,10 Kč (6,50 Kč - 10 Kč) za list a kus dle požadovaného množství přidaných listů a tištěných kalendářů.

 

Jiná forma poskytnutí dat, vyžádané náhledy a úpravy nad rámec základní služby jsou zpoplatněny dle času nutného na zpracování takového požadavku. V základním grafickém zpracování nejsou zahrnuty požadavky například na retuš a jiné grafické úpravy fotografie nebo vektorizace případně jiné úpravy loga.

Celková cena záleží na požadovaném rozsahu grafických prací, které jsou nezávislé na objednaném množství kalendářů. Grafické práce prodlužuje (ovlivňuje cenu) počet požadovaných změn (náhledů) ze strany zákazníka.

Čím lépe je připraveno první zadání, tím nižší je čas grafických prací = celková cena.


Dostupné možnosti

  • Počítám cenu ...

  • Bez DPH: Počítám cenu ...


Tento výrobek má minimální množství 20
  • Počítám cenu ...