Grafické práce navíc - kalendář

  • Kód výrobku: dtp-kalendar
  • Dostupnost: Max. 3 prac. dny (expres dnes)
  • Grafické práce navíc - kalendář

Pokud máte zájem o rozšířené grafické práce na kalendáři, zvolte požadovanou úpravu. Množství nechejte jako 1 (počet požadovaných kalendářů nemá vliv na grafické práce)

Požadované texty zapište do textového pole. V základu je nabídka fontů viz www.qp.cz/fonty-qpcz.pdf V případě požadavku speciálního fontu je nutno takový font dodat.

Všechny požadované grafické prvky (fotografie, loga ...) musí být poskytnuty zákazníkem - zašlete do odpovědi potvrzovacího mailu objednávky.


Titulní strana V základu maximálně 2 fotografie, logo a označení roku, teprve nad tento rámec je potřeba zakázkové zpracování.
Minikalendárium V základu vložení dodaného loga
Při rozšíření je populární vložení odkazu na www stránky, tel. spojení, sloganu. Výhoda vložení těchto informací do prostoru minikalendária je neustálá identifikace bez nutnosti zvýšených nákladu na výrobu kalendáře v podobě značení prodloužených zad. Značení bude na všech listech stejné.
Při požadavku měnícího se značení na jednotlivých listech je nutná individuální kalkulace dle požadovaného rozsahu.
Vlastní stránka Obsah stránky je zcela dle Vašeho přání.
Populární je u firemních kalendářů popis stručné nabídky s kontakty ...
U klubových kalendářů loga sponzorů, výpis úspěchů v předešlém roce ...
Provozovny často používají pro kontaktní informace, otevírací doby ...
Prodloužená záda Celoroční označení v prodloužené části kalendáře. Na cenu grafiky nemá vliv, zda je požadována samolepka na prodloužení, nebo přímý potisk

Dostupné možnosti

  • Počítám cenu ...

  • Bez DPH: Počítám cenu ...