Notice: Undefined variable: ub in /var/www/clients/client2/web4/web/utils/browser.php on line 60Notice: Undefined variable: ub in /var/www/clients/client2/web4/web/utils/browser.php on line 72 Kalendář 2020 nástěnný měsíční A4 (297×210 mm)

Kalendář 2020 nástěnný měsíční A4 (297×210 mm)

  • Kód výrobku: kalendar-2020-stena-1m-297x21-klzacz
  • Dostupnost: Max. 10 prac. dnů (expres 3 dny)

Nástěnný kalendář s vlastními fotografiemi

Kalendář umožňuje maximální přizpůsobení obsahu dle vlastních požadavků.

Vlastní fotografie a již nemusíte řešit samostatně na každém listu, stačí vybrat z rozsáhlých možností kalendáře, vybrat požadovaný počet a objednat.

Následně nám zašlete fotografie (úvodní + 12 listů kalendáře) Pokud si přejete umístit konkrétní fotografii na konkrétní umístění, přejmenujte fotografie dle požadovaného umístění na kalendáři. Konkrétně na přední stranu uvodni.jpg (v případě požadavku dvou i uvodni2.jpg) a následně vnitřní listy pro leden - 01.jpg, únor - 02.jpg atakdále až po prosinec - 12.jpg

Pro nahrání fotografií je k dispozici upload.qp.cz Soubory budou uložena přímo na naše servery - žádná třetí strana tak nemá přístup k Vašim datům.

Pokud si sami chcete upravit fotografie doporučujeme využít online nástroje, který je zcela zdarma a nevyžaduje instalaci www.photopea.com. Pro přepnutí na český jazyk v horní liště klikněte na "More" -> "Language" -> "Česky"

V případě že si přejete doplnit logo, přiložte jej k fotografiím.

Z takto připravených dat je následně vygenerován náhled a zaslán ke schválení. Budete tak mít plnou kontrolu před samotným zahájením výroby. Dodaný náhled doporučujeme pečlivě překontrolovat pro případné neobsahové úpravy je k dispozici první set zadání úprav dle požadavku, včetně druhého náhledu v základní ceně. V případě obsahové úpravy (výměna za jinou fotografii, přepis svátků atd.) případně vyžádaného druhého a dalšího požadavku na úpravy jsou tyto zpoplatněny dle času požadovaných úprav, minimálně však částkou 100 Kč bez DPH za každý samostatně vznesený požadavek. V jednom požadavku na úpravu je možné více samostatných úprav. Jako jeden set požadavků je myšleno otevření dat a jejich editace s následným vygenerováním a zasláním náhledu.

Pokud si přejete vlastní potisk v kalendáři, případně přidat vlastní stránku, nebo vlastní potisk na prodložená záda a máte vlastního grafika, stačí zaslat profesionální tiskové PDF.

Při požadavků zpracování od nás je nutno dokoupit požadované grafické práce viz Grafické práce navíc - kalendář

Jiná forma poskytnutí dat, vyžádané náhledy a úpravy nad rámec základní služby zdarma jsou zpoplatněny dle času nutného na zpracování takového požadavku. V základním grafickém zpracování nejsou zahrnuty požadavky:

  • retuš a jiné grafické úpravy fotografie
  • vektorizace případně jiné úpravy loga
  • zpracování vlastních přídavných stran
  • další výše neuvedené služby

 

Kalendáře jsou tištěny kvalitní digitální formou ovšem kvalita tisku Vašich fotografií, případně loga záleží na kvalitě dodaných dat. 

 

Parametry kalendáře
formát listu:210 × 297 mm
záda:pevná 350 g/m2
při požadavku značení, zvětšeno na 210 × 320 mm
listů:13
stran:13 = úvodní + 12 listů kalendáře
potisk:plnobarevný
materiál kalendária:200 g/m2 lesklá křída
bez příplatku je možno změnit na 200 g/m2 matná křída
Fotografie v kalendáři - pouze pro informaci v případě zájmu vlastní přípravy a výřezu fotografie. Taková příprava není nutností, větší fotografie budou oříznuty při načtení do šablony.
rozměr:216 × 303 mm - pro bezokrajový tisk musí být zdrojová fotografie o 3mm z každé strany větší než je výsledný formát
Rozlišení fotografie
ideální v 300 ppi:2551 × 3579 px = 9 Mpx
minimální v 150 ppi:1276 × 1789 px = 2 Mpx

U fotografií pro bezokrajový tisk je potřeba dát pozor, aby byl hlavní motiv v dostatečné vzdálenosti od okraje fotky.

Kvalitu fotografie ovlivňuje také světlost, ostrost i vhodná kompozice - tisk může být jen tak kvalitní jak kvalitní jsou dodány podklady k tisku.


Dostupné možnosti

  • Počítám cenu ...

  • Bez DPH: Počítám cenu ...


Tento výrobek má minimální množství 2
  • Počítám cenu ...