Notice: Undefined variable: ub in /var/www/clients/client2/web4/web/utils/browser.php on line 60Notice: Undefined variable: ub in /var/www/clients/client2/web4/web/utils/browser.php on line 72 Dezinfekce

X Dezinfekce s vlastní grafikou - balení 20 kusů

  • Kód výrobku: test-dezinfekce-vlastni-dtp-20x
  • Dostupnost: Max. 5 prac. dnů (expres 2 dny)

Grafický editor umožňuje samostatné vytvoření vlastní čelní etikety. Zadní etiketa obsahující informace k produktu zůstává vždy stejná. Samostatné online zpracování tak šetří náklady za grafické a produkční práce. Online zpracování neposkytuje grafiku do kraje (na spad), kolem etikety tak je 2 mm bílý okraj.

Pokud upřednostňujete kvalitní a profesionální zpracování, je možné využít námi nabízených služeb, zaslat podklady s informací o požadovaném množství, fakturačními údaji a informací o požadované adrese doručení na e-mail. Takovou objednávku s Vámi vyřeší náš produkční a grafik zpracuje návrh dle instrukcí. Toto zpracování tak umožňuje plné možnosti, jako je grafika ke kraji etikety, etiketa s tvarovým ořezem atd.

Cena výrobku při produkčním zpracování zůstává stejná jako při samostatné online objednávce, navíc jsou účtovány pouze odebrané služby od 500 Kč (605 včetně DPH) případně vícepráce jako je tvarové formátování etikety (jiná než obdélníková etiketa)

Dezinfekční přípravek pro dezinfekci rukou s přídavkem aloe vera a glycerinem.

vyráběný podle specifikací WHO (Světová zdravotnická organizace), účinně hubící široké spektrum bakterií, plísní a virů, ale především aktuální koronavirus, který způsobuje nemoc COVID-19!

Glycerin s Aloe vera hydratují pokožku, tak aby se snížil negativní dopad častého používání přípravku.

Nabízíme balení o obsahu 50 - 100 ml

  • 50 ml - malé balení ideální do kapsy nebo kabelky, tak aby byla dezinfekce vždy po ruce.
  • 75 ml - zlatá střední cesty - momentálně není skladem.
  • 100 ml - vzhledem k obsahu výhodnější balení, ideální do tašky nebo batohu.

50 ml balení přikládáme zdarma jako dárek za každých 500 Kč (605 Kč včetně DPH) utracených za naše produkty. Zdarma jsou poskytovány maximálně 4 kusy na jednu objednávku. Do této ceny nejsou počítány služby jako je upřednostnění, doprava a jiné.

 


Dostupné možnosti

  • Počítám cenu ...

  • Bez DPH: Počítám cenu ...


  • Počítám cenu ...