Powerbanka s potiskem jménem, textem, fotografií nebo logem

Elegantní powerbanka s vlastním potiskem na přání

Kompaktní velikost 105 × 64 × 13,5 mm při 108 gramech a kapacitě 5 000 mAh předurčuje tuto powerbanku pro denní nošení, jako malou a lehkou záložní baterku.

Součástí powerbanky jsou dva vestavěné kabely - microUSB a USB-C, Lightning (Apple) je k dispozici ve formě redukce. Tímto je zaručena kompatibilita s nejširším spektrem telefonů, bezdrátových sluchátek, e-cigaret, MP3 atd.

 

>>> Přejít na nabídku powerbank <<<

 


Balení powerbanky

Powerbanka s příslušenstvím je zabalena v elegantní krabičce z tvrdého papíru v přírodní barvě s vystýlkou. Bude tak mít powerbanku rovnou v dárkovém balení.

Čím více kusů, tím menší je cena v přepočtu na kus - Zvýhodněná cena pro více kusů je přepočítávána dle množství zcela automaticky. Pro sériové značení (například jako firemní dárek s logem) je k dispozici samostatná kalkulace sériového značení.

Doba zpracování v pracovních dnech (nezahrnuje dobu doručení a je počítána od splnění náležitostí viz detaily k době zpracování) Udávaný termín je termínem maximálním.

  • Základní termín: 4 pracovní dny
  • Pro vlastní značení: 5 pracovních dnů
  • Sériové značení značení: 8 pracovních dnů
  • Minimální termín: 1 pracovní den (při využití upřednostnění výroby, která je k dispozici v rekapitulaci objednávky)

 

barvy k potisku vlastní potisk

Značení je prováděno přímým potiskem na materiál v plno barevném spektru barevnosti CMYK, dle přání. Při volbě tisku jména je možné vybrat barvu a její odstín. Potisk je možné navíc opatřit povrchovou úpravou lesklým lakem v místě potisku. Taková povrchová úprava zvýrazní tištěné jméno a zvýší také odolnost proti poškrábání.

V našem on-line editoru je možné vytvořit i zcela originální značení s fotografií, vlastním logem či znakem stejně tak jako rozsáhlé možnosti úprav textu a mnoho dalšího. Stačí si vybrat, zda si budete přát spustit editor s šablonou na výšku, nebo na šířku.

Při sériovém zpracování a požadavku potisku logem doporučujeme využít produkčního zpracování (mimo online objednávku), které zaručuje maximální kontrolu barev a celkového výsledku, včetně kalkulace na míru dle požadavku. Při produkčním zpracování je možné využít parciální lak nezávisle na obrazu tisku (například fotografie auta, kde lakování je pouze v místě auta a tak je zvýrazněno auto od pozadí). Bezokrajový plošný potisk (například fotografie bez bílého rámečku, plošné přebarvení povrchu ...)


 

Baterie: 5 000 mAH (18,5 Wh) - Lithium polymerová A Class

Vstupy: USB-A, microUSB

Výstup: microUSB, USB-C, + redukce Apple Lightning

Indikátor stavu baterie: 4× LED

Rozměr: 105 × 64 × 13,5 mm

Hmotnost: 108 gramů

Součást balení: power banka, USB kabel (ASB-A / microUSB), redukce micro USB na Apple Lightning konektor, manuál, dárková krabička.

 

>>> Přejít na nabídku powerbank <<<